Tel:
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Złoty zawór górny znajduje się w Oubei Town w Wenzhou w Chinach, gdzie można wykonywać wszystkie rodzaje piłek precyzyjnych, w tym górny wjazd, metalowe siedzenie i kulki typu V.Na podstawie tej oferty produkty serii float, trunnion, zawór zwrotny bramy, motyl zaworu, itp. Prawdopodobnie możemy zaprojektować je według specjalnych wymagań klienta.

Dom ProduktyZawór kulowy Bore Ball

API6D FULL BORE BALL ZAWÓR R-PTFE FOTELKA 150 LB 14INCH BALL SS304 ZASTOSOWANIE

API6D FULL BORE BALL ZAWÓR R-PTFE FOTELKA 150 LB 14INCH BALL SS304 ZASTOSOWANIE

 • API6D FULL BORE BALL ZAWÓR R-PTFE FOTELKA 150 LB 14INCH BALL SS304 ZASTOSOWANIE
 • API6D FULL BORE BALL ZAWÓR R-PTFE FOTELKA 150 LB 14INCH BALL SS304 ZASTOSOWANIE
API6D FULL BORE BALL ZAWÓR R-PTFE FOTELKA 150 LB 14INCH BALL SS304 ZASTOSOWANIE
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: 中国
Nazwa handlowa: GOLD TOP
Orzecznictwo: API6D
Numer modelu: Q41F
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: 5 ~ 35 dni
Możliwość Supply: 100 + szt. + 25 dni
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
materiał: CF8 Połączenia: RF BW SW ASME B16.5, ASME B16.25
Ciśnienie: 150lb ~ 2500lbs standardowe: ASME B16.34
Opis produktu: Boczny zawór kulowy TRYM: SS304
Końcówka łącząca: ASME B16.5, ASME B16.25
High Light:

pełny zawór kulowy

,

pełny przepływowy zawór kulowy

API6D FULL BORE BALL ZAWÓR R-PTFE FOTELKA 150 LB 14INCH BALL SS304 ZASTOSOWANIE

Zawór pełnego zaworu kulowego jest zaworem, którego średnica otworu kulki jest taka sama jak rozmiar rury. Zredukowane otwory kulkowe są zaworem, którego średnica otworu kulki nie jest taka sama jak rozmiar rury. Minimalna średnica kulki kulki jest mniejsza niż rozmiar rury, tj. 4 cala rura i średnica kulki wynosi 3 cala (zwykle symbolizuje zawory kulowe 4 x 3 calowe). Z jego definicji możemy szybko przekonać się, że pełny otwór będzie miał mniejszy spadek ciśnienia, a zmniejszone otwory będą miały większy spadek ciśnienia, ponieważ zmniejszony otwór jest podobny do otworu ograniczającego, który zwęża się w środkowej części. Więc kiedy zostanie użyty pełny otwór lub zawory kulkowe?

Jako domyślna aplikacja platformy offshore, w której ciężar i koszt mają znaczenie, należy stosować zawory kulkowe o zredukowanej średnicy. Zawory kulkowe zwykłe są lżejsze w porównaniu do zaworów kulowych. Także zredukowane zawory kulowe mogą być zastosowane w przypadku, gdy spadek ciśnienia przez zawory nie wpływa znacząco na usługi (w większości przypadków spadek ciśnienia przez zawór kulowy jest bardzo niski).

Zawory kulowe z zaworem kulistym, które służyły do ​​izolowania zbiorników lub innych usług płynnych, zawór kulowy o zmniejszonym rozmiarze, zwykle używany do separacji produktów, odkurzaczy, generatorów glikolu itp. Zawory kulowe z zaworem kulowym uruchamiane są zwykle w celu wydmuchiwania, przewodów ściekowych, kolektora produkcyjnego, rurociągów itp. Właściwie do cięcia lub podobnej aplikacji, możemy również użyć wyrzutni, ponieważ spadek ciśnienia zazwyczaj nie jest znaczący. Zwykle wynika to ze specyfikacji projektu, która wymaga, aby była ona pełna. Różni się ona od linii ściegowej, która musi być w formie pełnego otworu, aby umożliwić świnie przechodzenie przez te obszary przy aktywności piggingu.

Poniżej znajduje się ilustracja pełnego zaworu kulowego i zaworu kulowego z Valbart.

ZAWÓR ZAWÓD CAST TRUNNION

Zawór kulowy trunnion służy do odcinania lub łączenia mediów w różnych klasach Class150 ~ Class 2500. Zawory wykonane z różnych materiałów nadają się do różnych mediów, takich jak woda, para, olej, gaz skroplony, gaz ziemny, gaz węglowy, kwas azotowy, utleniacz, mocznik itd. Tryby jazdy obejmują ręczne sterowanie i pracę elektryczną. Końcówkami łączącymi mogą być spawanie kołnierzowe lub doczołowe.

CECHY KONSTRUKCYJNE
1. Podwójny Blok I Bleed (DBB)
Gdy zawór jest zamknięty, a środkowa wnęka jest opróżniana przez zawór wylotowy, gniazda górnego i dolnego siedzenia będą blokowały płyn w otworze wlotowym i wylotowym, aby osiągnąć funkcję podwójnego bloku. Inną funkcją urządzenia wyładowczego jest to, że gniazdo zaworu może być sprawdzone w przypadku wystąpienia wycieku podczas badania. Ponadto, osady wewnątrz ciała mogą być myte i wyładowywane przez urządzenie odprowadzające w celu zmniejszenia uszkodzenia gniazda przez zanieczyszczenia w medium.

2. Niski moment obrotowy
Zawór kulowy rurociągu trunnion przyjmuje strukturę kuli trunnionowej i pływającą pozycję zaworu, tak aby uzyskać niższy moment obrotowy pod ciśnieniem roboczym. Używa samosmarującego PTFE i łożyska ślizgowego, aby zmniejszyć współczynnik tarcia do najniższych w połączeniu z trzpieniem o dużej intensywności i wysokiej dokładności.
3. Urządzenie do uszczelniania awaryjnego
Zawory kulowe o średnicy większej niż lub równe 6 "(DN150) są zaprojektowane z przyrządem do wtryskiwania uszczelnienia na trzpieniu i siedzeniu. Gdy pierścień gniazda lub pierścień O ring zostanie uszkodzony z powodu wypadku, odpowiedni uszczelniacz może być wstrzykiwany przez urządzenie do wtryskiwania uszczelnienia w celu uniknięcia średniego wycieku na pierścieniu gniazda i trzonie. Jeśli to konieczne, pomocniczy system uszczelniający może być używany do mycia i smarowania siedzenia w celu zachowania jego czystości.

4. Konstrukcja ognioodporna
W przypadku pożaru podczas używania zaworu, pierścień gniazda, pierścień O i pierścień O pierścienia środkowego wykonany z PTFE, gumy lub innych materiałów niemetalicznych ulegnie rozkładowi lub uszkodzeniu w wysokiej temperaturze. Pod naciskiem medium zawór kulowy szybko popycha mocowanie gniazda do kulki, aby metalowy pierścień uszczelniający dotknął kulki i utworzył metalową metalową metalową metalową uszczelkę, która może skutecznie kontrolować wyciek zaworu. Konstrukcja ognioodporna zaworu kulowego trunnionowego spełnia wymagania normy API 607, API 6FA, BS 7655 i innych norm.

Rozmiary: DN50 ~ 2000mmNPS 2 "~ 48"

Zakres ciśnienia: 150LB ~ 1500LB

Materiał nadwozia: WCB, WC6, LCB, WC9, CF8, CF8M, CF3 i CF3M

Miękkie siedzenia: PTFE, RPTFE, PEEK, DEVLON, NYLON.

Siedzenia metalowe: węglik wolframu (TC), stellitowany, Ni60.

Temperatura: -30ºC ~ 425ºC

Standard:

Wzór: API6D, BS1414 / ASME B 16.34

Twarzą w twarz: ASME B 16.10

Końcówka końcowa: ASME / ANSI B 16.5,

Koniec BW: ASME B 16.25

Test: API598

Zabezpieczenie przeciwpożarowe: API607 / API6FA

Antystatyczny NACE MR-01-75.

Podwójny blok i wypukłość (DBB)

 • Podwójne uszczelnienie trzpienia.
 • Kula może utrzymać ciśnienie uszczelnienia rurociągu, gdy jest zamknięta lub całkowicie otwarta.
 • Krótszy górny tulej redukuje nośność łożyska i torus pracy
 • Urządzenie ograniczające zapewnia dokładne otwarcie i zamknięcie zaworu.
 • Kula i łopatka są oddzielone tak, aby zmniejszyć obciążenie trzonu.
 • Łodyga przyjmuje projekt anty-blow-out.
 • Powierzchnia uszczelniająca jest wkładana do gniazda metalowego z polimeru lub tworzywa sztucznego
 • Łożysko samowykładające się z łożyskiem PTFE i podkładki oporowe PTFE
 • Zmniejszyć moment otwarcia i wydłużyć okres eksploatacji zaworu.
 • Zapobieganie wyciekom trzonu może być spowodowane przez złącze smarowania awaryjnego.

Podanie
Rafineria
Chemiczny
Petrochemiczny
Elektrownia
Gaz

Opcja dysku:
Napędy napędowe oferowane na armaturze nożnej obejmują koło ręczne z podnoszonym lub nie podnoszącym się trzpieniem, lub alternatywnie podwójne lub jednostronnie działające pneumatyczne cylindry, przekładnia zębata, elektryczne siłowniki.
Akcesoria pneumatyczne:
Cylinder i elektromagnes (FESTO, AirTAC, HERION, ASCO, UNIWO, SMC) / ustawnik pozycyjny (YTC, ABB, SIEMENS, AZBIL) / przełącznik filtra / krańcowego (OUMRON, FESTO, IFM, P + F)
Części
Siłownik napędu elektrycznego:
Actuator Make - Rotork, Auma, ACT, Antrieb itp.

Szczegóły kontaktu
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613758447235

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Tel:86-577-86621729
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Zawór kulowy Bore Ball dostawca. © 2017 - 2021 fbballvalve.com. All Rights Reserved.