Tel:
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Złoty zawór górny znajduje się w Oubei Town w Wenzhou w Chinach, gdzie można wykonywać wszystkie rodzaje piłek precyzyjnych, w tym górny wjazd, metalowe siedzenie i kulki typu V.Na podstawie tej oferty produkty serii float, trunnion, zawór zwrotny bramy, motyl zaworu, itp. Prawdopodobnie możemy zaprojektować je według specjalnych wymagań klienta.

Dom

Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD

Kilka słów o nas
Chiny Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD profil firmy
Chiny Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD profil firmy
Chiny Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD profil firmy
Chiny Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD profil firmy
Chiny Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD profil firmy
1 2 3 4 5

Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD

Złoty górny zawór został założony w 2004.It znajduje się w Heyi Industrial Zone, Oubei Town, Wenzhou, Chiny, gdzie jest China Pump & Valve rodzinnym.Mamy więcej niż sto empolyees, w tym 4 inżynierów, 5 QC i QA.And my posiadamy profesjonalną pracownię obróbki skrawaniem. Na tej bazie oferujemy produkty z zakresu pływającego, trunnionowego, górnego wlotu, metalowej obudowy, zaworu bramowego, zaworu kulowego, zaworu zwrotnego, zaworu motylkowego i innego produktu, który jest wymagany przez klienta. zaprojektuj je według specjalnych wymagań klienta.

Materiał pochodzi ze sprawdzonych dostawców na całym świecie

Złoty Top Van oferuje silną siłę nabywczą, dając jej dostęp do najbardziej znanych producentów zaworów w rozsądnych cenach. Rozwijaliśmy reputację dzięki temu, że możemy materiały źródłowe na całym świecie.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Rodzaj działalności

Producent

Agent

Sprzedawca

marki : Złoty zawór górny

Coroczne wyprzedaże : 10000000-20000000

Rok założenia : 2004

pc Export : 80% - 90%

1993

Zawór Wenzhou Glodop został założony.

Fabryka 1000 ㎡ (położona na ulicy Xinhe, miasto Oubei) została wybudowana i oddana do produkcji

1998

Przekazano Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO9001

2005

Uznany za przedsiębiorstwo high-tech w WenZhou

Otrzymano Certyfikat kwalifikacji przedsiębiorstwa do importu i eksportu w Chinach

Przeprowadzona certyfikacja produktów API API dla przemysłu chemicznego w Stanach Zjednoczonych

2008

Zatwierdzona certyfikacja CE firmy TUV uzyskała kwalifikacje do wejścia na rynek Wspólnoty Europejskiej

2010

Nowa fabryka 1500 ㎡ (zlokalizowana w Heyi Steet Oubei) została zbudowana i oddana do produkcji

2012

Uzyskane akredytacje systemu zarządzania jakością

2016

Duża ilość nowych zaawansowanych twarzy została wprowadzona do prudtion

Usługowe

Firma Gold Top Industrial Valves produkuje zawory i dlatego biuro techniczne może dostosować się do potrzeb swoich klientów. Dowodem na to jest budowa dostosowanych do indywidualnych potrzeb zaworów dostosowanych do indywidualnych wymagań, projektowanie urządzeń wykonawczych o długości do 10 metrów.

Obliczenia zaworów łączą elementy skończone z kodami projektowania ASME i API, które mogą pokazywać na żądanie swoje projekty za pomocą testów pomiarowych.

Złoty Top Zawory przemysłowe posiadają odlewnie specjalizujące się w odlewaniach zaworów. Jako materiały metalowe stosuje się żeliwo, stal węglową, niskostopową, nierdzewną, nikiel i miedź.

Zawory Zawory przemysłowe FEVISA są zawsze na czele technologii i wyposażone są w najnowocześniejsze narzędzia produkcyjne.

Nasze prace spawalnicze, w tym nakładki osadów spawanych, są zatwierdzone przez procedury zgodne z ASME IX. W coraz większym stopniu zaangażowana i skupiona na R & D & i, złoto Top Industrial Valves ma obiecującą przyszłość.

Firma Zespół

Mamy dwóch inżynierów, aby rozwiązać problemy techniczne gości. Jednocześnie mamy 50 warsztatów, którzy mogą przetworzyć produkty po raz pierwszy i dać najlepszy czas delivry. Dla kontroli qulity, mamy trzy osoby do sprawdzenia qulity przed załadowaniem statku do klienta.

Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Tel:86-577-86621729
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Zawór kulowy Bore Ball dostawca. © 2017 - 2022 fbballvalve.com. All Rights Reserved.