Tel:
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Złoty zawór górny znajduje się w Oubei Town w Wenzhou w Chinach, gdzie można wykonywać wszystkie rodzaje piłek precyzyjnych, w tym górny wjazd, metalowe siedzenie i kulki typu V.Na podstawie tej oferty produkty serii float, trunnion, zawór zwrotny bramy, motyl zaworu, itp. Prawdopodobnie możemy zaprojektować je według specjalnych wymagań klienta.

Dom ProduktyZawór zwrotny Wafer

Zawór zwrotny z podwójnym kołnierzem z kołnierzem, pełny zawór zwrotny typu sprawdzającego wafelek

Zawór zwrotny z podwójnym kołnierzem z kołnierzem, pełny zawór zwrotny typu sprawdzającego wafelek

  • Zawór zwrotny z podwójnym kołnierzem z kołnierzem, pełny zawór zwrotny typu sprawdzającego wafelek
  • Zawór zwrotny z podwójnym kołnierzem z kołnierzem, pełny zawór zwrotny typu sprawdzającego wafelek
Zawór zwrotny z podwójnym kołnierzem z kołnierzem, pełny zawór zwrotny typu sprawdzającego wafelek
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: 中国
Nazwa handlowa: GOLD TOP
Orzecznictwo: API 6D
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Skrzynia na Skrzynię
Czas dostawy: 30dni
Możliwość Supply: 100 + sztuk + 30 dni
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
materiał: Stal węglowa / stal nierdzewna / stop rozmiar: 1/2 "~ 48"
Koniec połączenia: Kołnierz / Wafer / Łapa / BW Kontrola i testowanie: API598
Zakres ciśnienia:: 150 ~ 2500 (PN10 ~ PN420) typu: Płyta podwójna Wafer
High Light:

zawór zwrotny z dwoma zaworami

,

zawór zwrotny typu zatrzaskowego

Zawór zwrotny z podwójnym kołnierzem z kołnierzem, pełny zawór zwrotny typu sprawdzania typu wałka
Zawory dwustronne
Instalacja
Zawory sprawdzające podwójne tarczowe, zwane także zaworami zwrotnymi typu wafer, są przeznaczone do montażu pomiędzy kołnierzami ANSI 150, 300, 600, 900 lub 1500LB. Te zawory nie powinny być instalowane pomiędzy kołnierzami, które zawierają usterki.
Przed montażem należy sprawdzić końce wafli i kołnierze współpracujące, aby zapewnić, że powierzchnie uszczelek są wolne od wad. System rurociągów musi być sprawdzony pod względem prawidłowego wyrównania.
Dwufunkcyjne zawory zwrotne nie powinny być wykorzystywane do wyrównywania istniejącego systemu rurociągów. Nasze zawory zwrotne z podwójną listwą są przystosowane do pracy w warunkach stałego przepływu i mogą być instalowane w rurociągach poziomych lub pionowych.
1) Instalacja pozioma

Żebro zaworu musi być zainstalowane prostopadle do przepływu. Jest to pokazane na rysunku poniżej. Oczko znajduje się bezpośrednio nad żebrem zaworu i może być użyte do prawidłowego ustawienia zaworu.
2) Instalacja pionowa
Sprawdzić, czy zawory muszą być zainstalowane z kierunkiem przepływu do góry. W tej pozycji wylot będzie powyżej otworu wlotowego. Konieczne jest także ukierunkowanie żeberka zaworu w taki sposób, aby na obu płytach było równe obciążenie. Zostało to zilustrowane na poniższym schemacie. Należy spodziewać się dodatkowego spadku ciśnienia ze względu na ciężar tarcz.
instalacja zaworu zwrotnego podwójnego dysku
Podczas ustawiania zaworu zwrotnego sprawdzić, czy strzałka na korpusie zaworu jest skierowana w kierunku przepływu.
Podczas instalacji ważne jest, aby podpierać i wyrównać zawór zwrotny i sąsiednie rury. Zamontować standardową uszczelkę kołnierza ANSI pomiędzy zaworem i kołnierzem, po obu stronach. Zamontować smarowane śruby kołnierza i dokręcić ręcznie. Śruby kołnierza należy dokręcać za pomocą wzoru gwiazdy lub krzywej, aby równomiernie załadować śruby.
Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie i ulepszoną żywotność, uznane normy dotyczące rurociągów wymagają zamontowania zaworów od 5 do 10 średnic rur z dowolnych urządzeń wytwarzających zawirowania. Zawory zwrotne typu Plate Check są przeznaczone do pracy w warunkach stałego przepływu i nie są zalecane w przypadku niskiego przepływu, przepływu posuwisto-zwrotnego, przepływu pulsacyjnego, lub równoległych przepompowni. Dwufunkcyjne zawory zwrotne są zaprojektowane tak, aby działały prawidłowo dla przepływów między 5 stóp / s do 10 stóp / sek. Nie zaleca się przekraczania maksymalnego natężenia przepływu wynoszącego 10 stóp / s lub minimalnego natężenia przepływu wynoszącego 5 stóp.
Instalacja jest zakończona, gdy końcówki płytki są spłukane względem kołnierzy krycia i nie ma żadnych luk.
Działanie
Zawory dwustronne są zaprojektowane tak, aby automatycznie zapobiegać przepływowi zwrotnemu w układach, w których pożądane jest umożliwienie przepływu w jednym kierunku i zapobiegania przepływowi w przeciwnym kierunku. Gdy pompa zostanie uruchomiona, a przepływ dolny będzie powodował spadek ciśnienia w kierunku do przodu, podwójne płyty automatycznie się otworzą. Gdy pompa zatrzyma się i przepływ ustaje, skręcanie sprężyny automatycznie zamyka podwójne płyty przed odwróceniem przepływu. Powoduje to pozytywne odcięcie przed odwróceniem przepływu i eliminuje przepięcia i młot wodny.
rysunek zaworu sterującego płytki
Przedmiot nr.
Nr części
Materiał
1
Ciało
A216 WCB
2
Dysk
WCB + ENP
3
Zatrzymaj PIN
A276 420
4
Wiosna
Inconnel 625
5
Podnoszenie oka
A29 1025
6
Uszczelka
SS 304
7
Uszczelka
SS304 + grafit
8
Wynajęcie
A193 B7
9
Wał
13 Kr

Konserwacja
Nasze zawory zwrotne z podwójną listwą są przeznaczone do ciągłej, bezawaryjnej pracy i nie wymagają regularnej konserwacji.

Wyciek
Należy przeprowadzać okresowe kontrole wycieków. Jeśli występuje wyciek, sprawdź uszczelkę kołnierza i kołnierz. W niektórych sytuacjach może być konieczne wyodrębnienie zaworu zwrotnego przez wyjęcie zaworów odcinających i dolnych. Następnie zdejmij zawór zwrotny i sprawdź, czy powierzchnie gniazda nie są uszkodzone. Zawory zwrotne z podwójną listwą zawierają gniazda elastomerowe, które są wulkanizowane i przyklejane do odlewów korpusu. Nie są one regulowane ani wymienne w terenie. Podczas demontażu zaworu zwrotnego należy postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi demontażu przedstawionymi w tej instrukcji. Zawsze należy odciążyć ciśnienie z obu stron zaworu zwrotnego przed inspekcją. Wibracja Sprawdzić, czy natężenie przepływu mieści się w dopuszczalnych zakresach. Sprawdź, czy zawór zwrotny ma od 5 do 10 średnic rur z urządzeń wytwarzających zawirowania. Zdemontować zawór zwrotny z instalacji rurowej i sprawdzić sprężynę. Sprawdzić, czy sprężyna zapewnia prawidłowe naprężenie. Ograniczony przepływ, jeśli przepływ zaworu jest zatrzymywany na zaworze zwrotnym, sprawdź, czy strzałka kierunku przepływu jest skierowana w kierunku przepływu.
Usuwanie zaworu
Aby usunąć zawór zwrotny z rurociągu, najpierw wyodrębnij zawór zwrotny i spuścić system w miarę możliwości.
Zwolnić ciśnienie z obu stron zaworu zwrotnego, odpowietrzając linię.
Poluzuj śruby kołnierza wylotowego najpierw śruby kołnierza wlotowego w celu zdemontowania uszczelek uszczelek. Zamocuj wymagane urządzenia podnoszące i zdejmij z rurociągu zawór kontrolny.

Szczegóły kontaktu
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613758447235

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Tel:86-577-86621729
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Zawór kulowy Bore Ball dostawca. © 2017 - 2021 fbballvalve.com. All Rights Reserved.