Tel:
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Złoty zawór górny znajduje się w Oubei Town w Wenzhou w Chinach, gdzie można wykonywać wszystkie rodzaje piłek precyzyjnych, w tym górny wjazd, metalowe siedzenie i kulki typu V.Na podstawie tej oferty produkty serii float, trunnion, zawór zwrotny bramy, motyl zaworu, itp. Prawdopodobnie możemy zaprojektować je według specjalnych wymagań klienta.

Dom ProduktyFiltr ASME

TEE TYPE ASME Filtr siatkowy ASME B16.10 TP304 Ekran nadwozia 316L 300LB, kompaktowa konstrukcja

TEE TYPE ASME Filtr siatkowy ASME B16.10 TP304 Ekran nadwozia 316L 300LB, kompaktowa konstrukcja

  • TEE TYPE ASME Filtr siatkowy ASME B16.10 TP304 Ekran nadwozia 316L 300LB, kompaktowa konstrukcja
  • TEE TYPE ASME Filtr siatkowy ASME B16.10 TP304 Ekran nadwozia 316L 300LB, kompaktowa konstrukcja
TEE TYPE ASME Filtr siatkowy ASME B16.10 TP304 Ekran nadwozia 316L 300LB, kompaktowa konstrukcja
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: 中国
Nazwa handlowa: GOLD TOP
Orzecznictwo: ASME B16.34
Numer modelu: T47
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: 25days
Możliwość Supply: 100 + PCS + 15 DNI
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
materiał: TP304L Ciśnienie: 300lbs
CONNET: BW ZAKOŃCZENIE rozmiar: 24NCH
TEST: API598 Długość konstrukcyjna: ASME B16.10
typu: niebieski filtr typu
High Light:

sitodruk typu tee

,

kosz sitowy Simplex

Filtr siatkowy ASME TEE TYP BW ENDS TP304 EKRAN CIAŁA 316L 300LB

e Filtr siatkowy jest niestandardowym urządzeniem filtrującym. Jest przeznaczony do usuwania obcych cząstek z rurociągów. Oczyszczacze sitowe Sure Flow zapewniają doskonałą ochronę pomp, zaworów i innych powiązanych urządzeń. Filtr sitowy Sureflow Tee może być wytwarzany zgodnie ze swoimi wymaganiami. Standardowy filtr sitowy Sureflow Tee składa się z materiału Carbon lub ze stali nierdzewnej. Sure Flow ma również duże doświadczenie w produkcji tych filtrów z materiału Chrome-Moly. Dostępne są inne materiały, końcówki i akcesoria.

Filtr siatkowy, znany również jako sitodruk typu T, jest ekonomiczną alternatywą dla sitka do koszenia w przypadku zastosowania dużej średnicy rury. Jedną z najistotniejszych cech filtra siatkowego Tee jest możliwość zapewnienia filtracji w przepływie liniowym lub przepływie kątowym. W przepływowym filtrze T, przepływ wlotowy i wylotowy jest pod kątem prostym względem siebie (kąt przepływu 90 stopni). W magazynie Infinity Industrial Supplies, sitkiem Tee można wytworzyć w trzech różnych stylach. Styl 1 jest przepływem w linii z ekranem typu U, styl 2 jest przesunięciem przesunięcia z ekranem typu U, a styl 3 jest przesunięciem przesunięcia z ekranem stożkowym.

Typy filtra siatkowego

W przeciwieństwie do kosza siatkowego , filtr siatkowy ma zwartą konstrukcję z minimalnymi stawami spawalniczymi. Ta kompaktowa konstrukcja jest korzystna w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak platformy offshore i FPSO. Tuleje sitowe mogą być również montowane w pozycji poziomej lub pionowej. Podobnie do kosza siatkowego, filtr siatkowy może być używany zarówno w gazociągach ciekłych, jak i gazowych. W filtrze sitodrukowym występuje minimalne zakłócenie przepływu płynu, a tym samym spadek ciśnienia jest najniższy.

W filtrze sitodrukowym otwarty obszar lub obszar filtracji jest prawie połowa siatki sitowej. Ze względu na ten ekran na pół ekranu lub ekran typu U, otwarty obszar jest znacznie niższy w filtrze Tee. W celu wyeliminowania tego zaniepokojenia, Infinity Industrial Supplies może dostarczyć filtr siatkowy Tee z ekranem "plisowany". Liczba fałd może zostać zwiększona w zależności od wymagań obszaru otwartego. Wszystkie ekrany są precyzyjnie wykonane przez wewnętrznych techników. Dostępne są ekrany o różnych rozmiarach filtracji począwszy od 4 mm i do 50 mikronów.

Poza wielkością przyłącza wlotowego / wylotowego o regularnym rozmiarze, Infinity Industrial Supplies może również produkować "Nierówny sitodruk Tee". W tym typie Tee wlot i wylot mają różne rozmiary. Specjalne otwarcia pokrywy osłonowej, takie jak zamknięcie szybkiego otwierania; Zamknięcie zawiasu T-Bolt i zamykanie bez użycia narzędzi może być zapewnione zamiast standardowej pokrywy przykręcanej. W większości przypadków pokrywa filtra jest wyposażona w zespół ramienia Davit wraz z występami podnoszącymi.

DANE TECHNICZNE

  • Rozmiar: 2 "- 78"
  • Budowa: Fabryka
  • Ciśnienie: Maksymalna wartość ciśnienia Klasa 2500
  • Typ przyłącza : kołnierzowe, końce piasty i spoiny doczołowe
  • Styl: przepływ w linii prostej i przepływ kątów prostych
  • Zamknięcie: kołnierz przykręcony, szybkie zamknięcie i zamknięcie narzędzia
  • Styl ekranu: Zwykły typ U i plisowany styl projektowania

Szczegóły kontaktu
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613758447235

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Tel:86-577-86621729
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Zawór kulowy Bore Ball dostawca. © 2017 - 2021 fbballvalve.com. All Rights Reserved.